Жива традиція – живі знання – жива культура – живий світ

НКС у надзвичайних ситуаціях
August 27, 2020
Громадський форум ЮНЕСКО
September 14, 2020
Міжнародна банерна виставка «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру» є спільною ініціативою Національної академії мистецтв України, Міністерства культури Колумбії, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Центру розвитку «Демократія через культуру» та Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.
Гасло виставки: «Жива традиція – живі знання – жива культура – живий світ» – вказує на визначальну роль культури, традиційних знань і навичок для розвитку сучасного суспільства, досягнення соціальної злагоди, побудови миру.
В основу її покладена успішна практика Колумбії з охорони нематеріальної культурної спадщини «Стратегія з охорони традиційних ремесел заради побудови миру», яка 2019 року внесена ЮНЕСКО до Реєстру кращих охоронних практик.
Українська частина експозиції побудована таким чином, щоб якомога ширше показати розмаїття традиційних ремесел, навичок і мистецтв, а також культурних традицій. Виставка розкриває невичерпні можливості нашої країни в цьому напрямку: кожна місцевість додає свій зразок живої культури.
Наразі виставка експонується на території України.
Тепер, під час пандемії Covid-19, виставка також доступна в онлайн форматі. Запрошуємо Вас додавати свої зразки та ділитися ідеями! Телефонуйте нам (+380964621961), пишіть (demcult2017@gmail.com)
у форматі y youtube: https://www.youtube.com/watch?v=59DzHxmImfQ

 

Посилання на ресурси наших партнерів:

Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА  
Міжнародна виставка «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру»
Громадська організація “Жінки ПЛЮС” 
Мистецтву немає меж
Донецький обласний навчально-методичний центр Міжнародна виставка «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру»
Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації

Два елементи нематеріальної культурної спадщини Донеччини було представлено на міжнародній виставці «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру»

Одеський обласний центр української культури

І чужого навчалися, і своє показали…#живатрадиція

“Охорона традиційних ремесл і мистецтв як запорука миру”

Науково-методичний центр із дослідження нематеріальної культурної спадщини народів Приазов’я Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

Ukrainian