Жива культурна спадщина України

Жива спадщина: наші цінності, світосприйняття, вірування, самовираження та спосіб життя формують наше відчуття ідентичності, приналежності та місця, об’єднуючи минуле, сучасне та майбутнє.

Ініціатива створення проекту належить ЦР «Демократія через культуру», Національній спілці майстрів народного мистецтва України та Фундації «Суспільність» і є частиною діяльності Платформи НКС.

Метою є популяризація живої культурної спадщини України через:

  1. Поширення інформації про кращі практики з охорони та розвитку живої культури на сайті ЦР «Демократія через культуру» та щоквартально у вигляді електронного вісника.
  2. Випуск науково-популярного видання раз на рік у паперовому та електронному вигляді, друк якого здійснюється спільно коштом.
  3. Обговорення кращих практик живої культурної спадщини та представлення їх на підсумковій щорічній конференції.
  4. Щомісячний круглий стіл з питань охорони та поширення нематеріальної культурної спадщини, її ролі в досягненні соціальної злагоди та миру, забезпеченні сталого розвитку в Національному прес-клубі.
  5. Проведення тренінгів та семінарів з питань управління НКС, медіа-грамотності в цій сфері, формальної та неформальної освіти, захисту прав інтелектуальної власності тощо.

Ми відкриті то спілкування, пропозиції можна надсилати на e-mail: demcult2017@gmail.com з позначкою «жива спадщина»

 

©Development Centre “Democracy through Culture”

Ukrainian