Відзнака EFFE (EFFE Label)

Проект EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe – Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу) був ініційований Європейською асоціацією фестивалів і підтримується Європейською Комісією та Європейським Парламентом.

Відзнака EFFE є європейською маркою видатних фестивалів, започаткованою Європейською асоціацією фестивалів (EFA). Ця відзнака об’єднує фестивалі, глибоко віддані мистецтву, своїм громадам/суспільствам і європейським цінностям. Водночас відзнака служить відкритим онлайн фестивальним календарем на сайті https://www.festivalfinder.eu для міжнародної аудиторії, яка цікавиться мистецтвом і культурою.

 

Відзнака EFFE – це знак європейської якості для провідних мистецьких фестивалів, визнаний пункт призначення в подорожі багатим на фестивалі європейським простором.

Від 2016 року Україна бере участь у проекті EFFE. Подавати заявку на отримання відзнаки EFFE можуть фестивалі різних типів: архітектура, кіно, музика, театр, танець, культурна спадщина, література, цирк, опера, усна творчість і розповіді, стрит-арт, візуальне мистецтво, фотографія, цифрове мистецтво, ремесла і прикладне мистецтво.

За докладнішою інформацією звертайтеся до EFFE/EFA хабу в Україні – Центру розвитку «Демократія через культуру»: demcult2017@gmail.com

Ukrainian