Увага: Запрошуємо на медіа презентацію «Фестивальна дипломатія: крок до Європи»

Новини наших партнерів: Лауреати конкурсу «Репортери для громадян»
January 11, 2019
УВАГА: ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФЕСТИВАЛІВ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗНАК EFFE 2019-2020 рр.
January 13, 2019

EFFE-хаб в Україні/Центр розвитку «Демократія через культуру» запрошує Вас взяти участь у презентації Європейського фестивального пошукача та старту процесу номінування на EFFE відзнаку 2019-2020 рр.

 Презентація відбудеться 21 січня 2019 року о 16-00 в Українському кризовому медіа центрі, за адресою: м. Київ, Хрещатик, 2.

На презентації Ви зможете зустрітися з Рутою Прусевіченє,  членом міжнародного журі EFFE, генеральним директором Литовської національної філармонії, директором фестивалю класичної музики «Вільнюський фестиваль».Познайомитися з кращими практиками фестивального руху в Україні. Дізнатися про можливості міжнародної взаємодії та міжкультурного діалогу завдяки фестивалям.

Більше інформації про міжнародне журі: https://www.festivalfinder.eu/effe-international-jury

14 листопада 2018 року Європейська асоціація фестивалів (EFA) запустила FestivalFinder.eu – Пошукач, онлайновий пошуковий інструмент для глядачів по всьому світу для відкриття різноманітних мистецьких фестивалів – від музичних до театральних, від фестивалів вуличного мистецтва до фестивалів танцю, літератури.

У січні 2019 року Європейська асоціація фестивалів (EFA) закликала всі європейські фестивалі подаватися на номінацію на відзнаку EFFE 2019-2020 рр., демонструючи свою причетність до сфери мистецтва, залучення громад та міжнародної відкритості. EFFE відзнака – європейський знак якості кращих фестивалів мистецтв у Європі.

За посиланням https://www.festivalfinder.eu/festivals?country=Ukraine&daterange= Ви можете побачити, які українські фестивалі вже представлені на Європейському фестивальному пошукачі

Ukrainian