УВАГА: ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФЕСТИВАЛІВ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗНАК EFFE 2019-2020 рр.

Увага: Запрошуємо на медіа презентацію «Фестивальна дипломатія: крок до Європи»
January 13, 2019
Фестивальна дипломатія: шлях до Європи
January 15, 2019

Європейська асоціація фестивалів (EFA) запрошує всі європейські фестивалі подаватися на відзнаку EFFE 2019-2020 рр., демонструючи свою активну участь у розвитку мистецтва, залучення громад та міжнародної відкритості.

EFFE відзнака – це європейський знак якості кращих фестивалів мистецтв. 

Подаватися на відзнаку EFFE 2019-2020 рр.,:https://www.festivalfinder.eu/effe-label

Європейська асоціація фестивалів (EFA) в тісному партнерстві з 31 національними партнерами, EFFE-хабами та Європейською Комісією поєднує європейські фестивалі та представляє їх на FestivalFinder.eu широкому загалу.

FestivalFinder.eu – це онлайновий інструмент пошуку, путівник для міжнародної аудиторії, шанувальників фестивалів, митців, менеджерів, туристів, науковців, журналістів, блогерів, політиків, планувальників міст… по розмаїтому простору європейської культури в 45 країнах Європи, близьких і далеких.  Проект започаткований і керується європейською фестивальною спільнотою за підтримки Європейської Комісії та Європейського Парламенту.

Подані заявки на відзнаку EFFE 2019-2020 рр. європейські експерти оцінять на відповідність їх трьом критеріям: мистецька якість та інноваційний підхід, залучення місцевих громад,  європейський і глобальний вимір. Крім відзнаки EFFE, міжнародне журі присудить Премію EFFE (EFFE Award)  найвизначнішим європейським фестивалям.

Більше інформації про міжнародне журі: https://www.festivalfinder.eu/effe-international-jury

Відзнака EFFE і EFFE Award  для переможців є визнанням їхніх зусиль і важливості, інструментом промоції, новими можливостями розвитку партнерства — як безпосереднього, так і онлайн, залученням до мистецької спільноти Європи.

Офіційна церемонія проголошення лауреатів Премії EFFE і володарів відзнаки EFFE відбудеться у вересні 2019  року в БОЗАР – Центрі образотворчого мистецтва Брюсселя.

Більше інформації про Премію EFFE (EFFE Award) 2015: https://www.festivalfinder.eu/effe-awards-2015

Більше інформації про Премію EFFE (EFFE Award) 2017:  https://www.festivalfinder.eu/effe-awards-2017

Про Європейську асоціацію фестивалів (EFA) та проект EFFE

«Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу» (EFFE) є проектом Європейської асоціації фестивалів (EFA) за підтримки Європейської Комісії та Європейського Парламенту. EFFE привертає увагу міжнародної аудиторії до мистецтва завдяки пошуковій базі даних, а також сприяє взаємодії та реалізації різноманітних проектів, що народжуються в розмаїтому фестивальному середовищі Європи. 

Місія Європейської асоціації фестивалів поєднувати та представляти фестивалі, що входять до Асоціації, в Європі та світі, сприяючи розвитку мистецького життя Європи. Це – найважливіша фестивальна платформа мистецьких фестивалів. Підтримуючи та розвиваючи художню творчість, виробництво та участь, EFA та її члени переконані, що право людини на доступ до культури стосується всіх громадян. Взаємодія між фестивалями, державною владою, недержавними організаціями та іншими зацікавленими сторонами є головною в діяльності EFA. Для реалізації проекту EFFE в різних країнах створені комунікаційно-організаційні пункти – EFFE-хаби. EFFE-Хаб в Україні створено на базі Центру розвитку «Демократія через культуру».

Більше інформації про EFA та її ініціативи можна знайти за посиланнями: www.efa-aef.eu      

За додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, до:

Наїми Делер, комунікаційного менеджера EFA

(Naima Delaere, EFA Communication Manager)
naima@efa-aef.eu  +32 2 644 48 00

та

Валентини Дем’ян, координатора EFFE-Хабу-Україна,

заступника директора ЦР «Демократія через культуру»

demcult2017@gmail.com

+380-96-4621961

 

Ukrainian