Освітня програма у журналістиці
7 листопада 2019 р. Фундація “Суспільність”, медійна громадська організація, вітала випускників осінньої сесії «Хабу медіа мобільності». Вручення дипломів відбулося у веселій невимушені обстановці, учасники програми журналістської інтернатури, яка стала можливою за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, поділилися своїми враженнями та планами на майбутнє. Президент Фундації “Суспільність” Тарас Петрів подякував усім за участь у програмі та зазначив, що для учасників програми з різних куточків України це було цінною нагодою стажуватися у провідних медіа-компаніях України, познайомитися з кращим досвідом і кращими практиками у сфері інформації. Для сучасного молодого журналіста, підсумував він, дуже важливими є можливість і нагода здобути нові знання та навички.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ