Аналіз зробленого з думкою про майбутнє

Аналіз зробленого з думкою про майбутнє

26 квітня 2021 року відбувся перший семінар в онлайн режимі на тему “Нематеріальна культурна спадщина: сталий розвиток та взаємозв’язок конвенцій”, присвячений питанням підготовки Періодичного звіту щодо імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини, зокрема, ролі та місця в цьому процесі місцевих громад. Перший семінар із запланованої серії торкнувся загальних питань, які стосуються громад, груп та окремих осіб, пов’язаних з охороною нематеріальної культурної спадщини (НКС). Зокрема, доповідачі висвітлили такі питання:

  • Принципи, підходи та інструменти в підготовці Періодичного звіту за новим форматом: що таке індикатори, методика їх визначення, пошук інформації, головні зацікавлені сторони.
  • Аналіз ситуації щодо заходів, ужитих для виконання цієї Конвенції.
  • Чому важливий взаємозв’язок між конвенціями ЮНЕСКО?
  • Презентація досвіду гомади з інвентаризацією елементу «Спосіб будівництва «Суха кладка», та як у елементі прослідковується взаємозв’язок конвенцій.

 

На семінарі були присутні представники об’єднаних територіальних громад, міст, носії НКС, працівники закладів культури, а також представники інших областей.

Семінар був відкритим, до нього могли долучитися усі бажаючі.

    • Categories: Семінари
Ukrainian