Під овації глядачів

Людина в місті
February 10, 2020
Високі нагороди НАМ України міжнародним партнерам
February 11, 2020

https://teatr-dndz.com/novyny/vidbulysia-hastroli-v-kyievi/

4 лютого 2020 року в Києві, на сцені Центрального будинку офіцерів збройних сил України пройшла з успіхом гастрольна вистава «Метод Гренхольма» Академічного музично-драматичного  театру імені Лесі Українки (м. Кам’янське).

 По закінченні вистави директору-художньому керівнику Театру ім. Лесі Українки Маргариті Кудіній було вручено Сертифікат європейського фестивального знаку якості (EFFE Label) від Європейської асоціації  фестивалів (EFA) за проведення Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні» в Кам’янському, засновником і організатором якого є Академічний музично-драматичний  театр імені Лесі Українки.

EFFE Label 2019-2020 за мистецькі здобутки, значення в житті місцевої громади та міжнародну співпрацю фестиваль «Класика сьогодні» отримав у червні 2019 року, про що вже повідомлялося в пресі.

Зазначимо, що вручення серифікатів EFFE Label 2019-2020 українським фестивалям, відібраним Міжнародним журі EFA, відбулося 18 листопада 2019 року в Національному прес-клубі України (NMC) в Києві.

Як зазначила заступник директора Центру розвитку «Демократія через культуру» – EFF Хабу в Україні Валентина Дем’ян, «Неймовірно приємно було вручити сертифікат «європейської якості» після чудового спектаклю, який пройшов на одному диханні та зірвав овації залу. Хочеться подякувати колективу театру та акторам, які були зайняті у виставі, заслуженим артистам Олегу Волощенку, Марині Юрченко, артистам Олександру Тарханову та Максиму Монастирському».

 

© Development Centre “Democracy through Culture”.

https://teatr-dndz.com/novyny/vidbulysia-hastroli-v-kyievi/

Ukrainian