Тренінг для тренерів з арт-терапії в умовах психологічних випробувань

КОНКУРС ПЛАКАТУ «АНТИТЕЗА/АНТИДЕЗА»
October 23, 2022
Жива спадщина України: навчати, вчитися і поширювати
November 10, 2022

Центр розвитку «Демократія через культуру» спільно та за підтримки Муніципалітету Ботчирка (Швеція) і партнерських шведських організацій проводить практичні тренінги для учасників проекту «Подолання стереотипів», міст Луцька і Павлограда, а також інших українських міст, які працюють з вимушеними переселенцями, з прийомів використання мистецтва і живої спадщини як засобів душевного і психологічного відновлення дітей і молоді.

Ці тренінги спрямовано на те, щоб виробити навички пошуку найбільш вірних рішень  або дій з надання психологічної та відновлювальної допомоги дітям і молоді (супервізія) та ознайомити з ефективними прийомами надання такої допомоги засобами мистецтва і культури.

Перший тренінг онлайн відбудеться 11 листопада 2022 року, об 11.00 – 14.00 (час за Києвом). Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися, заповнивши ґуґл-форму: https://docs.google.com/forms/d/1ysAk1JKmMTcnU-BsI8Qg_eb1R9VQWsJ1x1XfyzkuiTw/edit

Перший тренінг проводить відомий фахівець з психологічної допомоги, автор численних праць на цю тему, старший викладач Ґетеборзького університету (Швеція) Лілья Кайверт, яка має успішний досвід роботи в Боснії-і-Герцоговині, Іраку, Хорватії, Україні.

Що таке психологічна травма, вторинна травма, як діяти в екстремальних умовах, як виходити з травматичного стану, як відновлювати сили по війні? Ці та інші питання Лілья Кайверт хоче обговорити з учасниками семінару, представивши світовий та особистий досвід.

Семінар проходитиме шведською/англійською мовами з послідовним перекладом.

Ukrainian