Запрошуємо книжкових дизайнерів стати учасниками пілотного проекту

Оголошення про набір статей до спеціального числа щорічника «Етнологічні студії»
November 14, 2022
Навчати та вчитися за допомогою живої спадщини
November 24, 2022

Запрошуємо книжкових дизайнерів стати учасниками пілотного проекту

«Інтеграція нематеріальної культурної спадщини в шкільну освіту: навчати та вчитися за допомогою нематеріальної культурної спадщини»

Громадська організація «Центр розвитку «Демократія через культуру», акредитована в ЮНЕСКО з питань охорони нематеріальної культурної спадщини, реалізує проект «Навчати та вчитися за допомогою нематеріальної культурної спадщини», який підтримується Фондом ЮНЕСКО з надання допомоги в надзвичайних умовах.

Цей проект є розвитком освітнього проекту, який був здійснений ЮНЕСКО у 2020–2021 рр. спільно з Європейським Союзом з метою зміцнення зв’язків між дітьми, молоддю, культурною спадщиною та освітою. Результатом проекту став посібник «Навчати та вчитися за допомогою нематеріальної культурної спадщини», створений на основі реалізації 10 пілотних проектів у школах країн ЄС.

Проект здійснюється за підтримки Фонду ЮНЕСКО допомоги в надзвичайних ситуаціях і розрахований на 6 місяців. У межах проекту будуть адаптовані матеріали попереднього проекту і створені нові (текстові, з графіками, таблицями та фотоілюстраціями), які будуть об’єднані в один посібник (україномовну та англомовну версії), який планується видати в електронному та паперовому форматах.

Деталі та умови: Заклик до книжкових дизайнерів стати учасниками пілотного проекту

Ukrainian