Вимога і Заява литовських мистецьких фестивалів

Ми з вами: можливість для науковців та дослідників
March 3, 2022
Увага! Допомога за кордоном: Латвія
March 3, 2022

Ми, члени Європейської асоціації фестивалів (EFA), заснованої 1952 року двома видатними мислителями, гуманістами, борцями за мир при відбудові європейської культури, європейських цінностей і взаємозв’язків між народами після найкривавішої Другої світової війни – швейцарським філософом Дені де Ружмоном і справжнім європейцем за духом і почуттями – українським (!!!) композитором і диригентом Ігорем Маркевичем (народився в Києві в 1912 році – помер у 1983 році в Антібі (Франція), який мав польське, українське, сербське коріння, італійське і французьке громадянство, працював з Російським балетом Сергія Дягілєва, свій останній концерт дав у рідному Києві (!!!), негайно вимагаємо, щоб усі члени російських фестивалів, культурних організацій та окремі митці відкрито засудили агресію Російської Федерації проти України, їхнє членство в Європейській асоціації фестивалів має бути негайно призупинено.

24 лютого 2022 року ваша армія, напучувана та очолювана паном Путіним, удерлася в Україну, порушивши найголовніше право людини – СВОБОДУ.

Ми, як ніколи, об’єднані в цей кризовий час. Ми та інші народи вільного світу робимо все, що в наших силах, щоб зупинити війну, розв’язану паном Путіним, діючи від імені країн та через міжнародні організації. Але ВИ можете зупинити війну зсередини. Цей обов’язок лежить винятково на російському народові – на ВАС. Спитайте себе, що ви зробили, щоб зупинити це божевілля, зберегти людські життя, відновити моральну гідність російського народу. Коли є шанс зробити щось добре для світової цивілізації, то саме зараз. Ви маєте зробити все можливе, щоб зупинити ваш уряд. Зупиніть війну в Україні, станьте за мир!

Rūta Prusevičienė, Danas Skramtai   Vilnius Festival, Lithuania, member of EFA since 1999

Remigijus Merkelys       GAIDA contemporary music festival, Lithuania EFFE label

Jurgita Murauskienė      St.Christopher Summer music festival, Lithuania  EFFE label

Gediminas Gelgotas       Kintai Music Festival , Lithuania EFFE label 

Повний текст Вимоги та Заяви литовських фестивалів див. у лінку

 URGENT DEMAND TO RUSSIANS (1)

Appeal to EFA – support Ukraine help to stop the war

Фото: Ігор Маркевич (Вікіпедія)

Ukrainian