Європейські фестивалі припиняють культурні та творчі взаємини з РФ

Заява ЮНЕСКО
March 3, 2022
Культурним цінностям – блакитний щит
March 5, 2022

Європейська асоціація фестивалів (EFA) шокована воєнною агресію російської армії проти України. Від часу свого заснування (1952 р.) Європейська асоціація фестивалів обстоювала солідарність за допомогою мистецтва, принцип, який проявився в смутку, обуренні та кроках, до яких ми спільно вдалися останніми днями.

Наша сила спирається на наше єднання, наш діалог, не тільки в «нормальний» час, а й у тяжких умовах. За всього нашого розмаїття члени EFA одностайно засуджують війну. Ми закликаємо до миру.

У цей час, коли український народ переживає найтемніший період, а багато українців змушені залишати своє життя, свою роботу, свою творчість, ми відчуваємо необхідність призупинити нашу діяльність і будь-яку співпрацю з Російською Федерацією.

Ми хочемо висловити нашу підтримку і солідарність з нашими українськими колегами, митцями, культурними діячами й усіма, хто страждає від цієї безглуздої війни. Ми з вами!

Ян Брієрс, президент, Пол Дюжарден, віцепрезидент, Філіз Сарпер, віцепрезидент

Кай Амберла, Франко Белетті, Александра Бобес, Тамар Брюґґеман, Софі Детреммеріе, Томас Гуммель, Каті Патерсон, Франческо Перотта – члени правління

У додатку – текст офіційної заяви (англ. мовою).

20220304_Festivals-for-Peace_Solidarity-with-Ukraine

Ukrainian