Культуру ніколи не спинити!

Європейська фестивальна асоціація (EFA): разом пережити кризу та її наслідки
April 1, 2020
Чотири опори
April 29, 2020

@Associazione Sant'Antuono & le Battuglie di Pastellessa

Наші італійські друзі та колеги зробили чудовий мотиваційний ролик під гаслом #StayHome #LivingHeritage, #CultureNeverStops!

Ролик сповідує ідею, що сьогодні, коли пандемія #Coronavirus (# Covid19) піддає всіх нас випробуванням, культура є рятівним колом. Протягом останніх 2 місяців наш спосіб життя змінився, і, на жаль, ми “відклали” деякі наші традиції, звичаї. Як кажуть наші колеги, найкращим словом зараз є “відкласти”, тому що наші традиції, наша жива культура ніколи не зникнуть і не загинуть. Відстань та правила, які маємо дотримуватися, здається, розділяють нас, але відчуття приналежності до спільноти зміцнює і об’єднує, і незабаром ці двері відчиняться! Ми вийдемо, бо прийде час, коли залишаться тільки неприємні спогади. Саме такий приклад подає громада Macerata Campania і громадська організація “Асоціація Sant’Antuono & le Battuglie di Pastellessa”, яка підтримала кампанію #LaCulturaNonSiFerma, розпочату з ініціативи кампанії #IoRestoACasa та за підтримки уряду Італії.

Пропонуємо Вам переглянути ролик, який відзнято Vincenzo Capuano/Ідея: Vincenza Rauccio, Antonietta Rauccio, Andrea Di Matteo, Luigi Ferraiuolo, Vincenzo Capuano (Associazione Sant’Antuono & le Battuglie di Pastellessa)

https://www.facebook.com/santantuono/videos/1084158345291924/

Ukrainian