Комунікація і культура в час глобальних загроз

Чотири опори
April 29, 2020
Нова доба, нова форма життя
May 14, 2020

Центр розвитку «Демократія через культуру» – EFFE-Хаб в Україні спільно з «Фундацією Суспільність» – Національним прес-клубом України та з секретаріатом Європейської асоціації фестивалів (EFA) проводять 19 травня 2020 року о 17.00 за Київським часом міжнародну онлайн (Zoom) конференцію «Комунікація і культура в час глобальних загроз» з обговорення проблем, з якими зіткнулася фестивальна спільнота через карантинні обмеження, викликані епідемією Ковід-19, та кроків у період послаблення та можливого зняття карантинних заходів.

Фестивалі європейських країн опинилися у схожій ситуації. Про це йшла мова під час онлайн зустрічей, які проводила Європейська асоціація фестивалів у квітні та травні. Одним із головних висновків цих зустрічей є те, що тільки спільні зусилля здатні зберегти потенціал фестивального руху як на європейському, так і національному рівні. Фестиваль є формою, інструментом і майданчиком культурного самовираження і міжкультурного діалогу, сприяючи розвитку місцевих громад і об’єднанню Європи. Саме тому внесок кожної країни у вироблення своєрідного фестивального Плану Маршалла матиме важливе значення.

Запрошуємо представників українських фестивалів поділитися думками й відповісти на такі питання:

  • В якому становищі опинився фестиваль, який Ви представляєте, і яких заходів Ви вживаєте, якщо вживаєте?
  • Яка є допомога чи програма виходу (якщо така є) від місцевої/обласної та центральної влади?
  • Які Ваші пропозиції та бачення майбутнього фестивалю і фестивального сектора загалом?

В обговоренні візьмуть участь генеральний секретар Європейської асоціації фестивалів Катрин Девентер, представники європейських фестивалів, члени Європейської асоціації фестивалів від України, українські ЗМІ. Ваша участь дуже важлива. Просимо попередньо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12LSwJVvucW3m1SGct4tx5VKxhW79qrhjezrxz665tA0/edit                          Увага!! реєстрація триватиме до 12-00 19.05.2020!!!

Організатори конференції залишають за собою право змінити час і дату проведення, про що буде повідомлено окремо, не пізніше ніж за день до проведення заходу.

Довідково: понад 100 українських фестивалів зареєстровані на Європейському фестивальному пошукачі. Європейський «знак якості» фестивалів – EFFE Label 2019-2020 здобули 27 українських фестивалів, увійшовши до складу великої фестивальної спільноти Європи. Європейська асоціація фестивалів (EFA) є на сьогодні одним із найвідоміших, найшанованіших і найбільших культурно-мистецьких об’єднань у Європі. Створена 1952 року, вона складається з понад 100 фестивалів і фестивальних асоціацій, що представляють близько 40 європейських і світових країн. Проект EFFE об’єднує понад 2500 європейських фестивалів.

 

Ukrainian