Хто такі лауреати EFFE

Асоціація європейських фестивалів (EFA) та Міжнародне журі проекту EFFE (Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу) обирає лауреатів EFFE серед тих фестивалів, що отримали відзнаку Міжнародного журі – EFFE Label – за надзвичайну якість, працю, відданість та вплив у межах їхніх контекстів і територій. Лауреати EFFE – це шорт-лист (фінальний список) претендентів на вищу відзнаку – EFFE Award, своєрідний європейський фестивальний «Оскар», що вручається раз на два роки мистецьким фестивалям,    які демонструють художню досконалість і водночас мають сильний вплив на місцевий і регіональний розвиток та сприяють культурному співробітництву.

У 2017 році лауреатами EFFE стали 26 фестивалів, що були обрані з 715, відзначених Міжнародним журі EFFE (отримали EFFE Label)

З лауреатами 2017-2018 років Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням:  https://www.festivalfinder.eu/news/26-effe-laureates-announced

У 2019 Асоціація європейських фестивалів (EFA) та Міжнародне журі EFFE під головуванням сера Джонатана Міллса (колишнього директора Міжнародного фестивалю в Единбурзі) обрали 24 лауреати EFFE, серед фестивалів, які отримали відзнаку EFFE 2019-2020.

З лауреатами 2019-2020 років Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням:  https://www.festivalfinder.eu/news/24-of-europes-finest-arts-festivals-selected-effe-laureates-2019-2020

УВАГА!!!!!  Цей список є підбіркою тих фестивалів, що отримали відзнаки EFFE 2017-2018, EFFE 2019-2020. Звичайно, існують сотні і тисячі фестивалів, відданих мистецтву, місцевим громадам і громадянській відповідальності за долю Європи і світу. Фестивалі, готові приєднатися, можуть зареєструватися на FestivalFinder.eu та подати заявку на відзнаку EFFE.

Ukrainian