Інвентаризація на основі громад на місцевому та національному рівні

Вишивка «БІЛИМ ПО БІЛОМУ»: робота, що об’єднує та згуртовує громаду
October 16, 2020
Завершився семінар: сумно, що так швидко
November 25, 2020

Навчальний семінар з підвищення кваліфікації “Інвентаризація на основі громад на місцевому та національному рівні”

16-23 листопада 2020 р. – онлайн

Навчальний семінар з підвищення кваліфікації “Інвентаризація на основі громад на місцевому та національному рівні” відбудеться 16-23 листопада у віртуальному режимі через епідемію Covid-19.

Чому важливо створювати інвентар нематеріальної культурної спадщини за участі громад? Експерти з Києва, Риги та Одеси обговорюватимуть цю тему під час 8-денного онлайн-семінару, організованого Регіональним центром ЮНЕСКО з охорони НКС у Софії (Болгарія) в партнерстві з Центром розвитку “Демократія через культуру”, Національною академією мистецтв України, Національною спілкою майстрів народного мистецтва України та Одеським обласним центром української культури.

Експерти з Одеси, Києва, Риги разом із фасилітаторами ЮНЕСКО – Анітою Вайваде та Олександром Буценком – обговорюватимуть такі питання, як етичні принципи в інвентаризації на основі громади та робота з громадою, організація та збір інформації, методологія проведення інвентаризації елементів ICH тощо. Під час тренінгу буде розглянуто приклад польових досліджень, які згодом будуть використані для обговорення в робочих групах.

Ukrainian