Фестивальна хроніка, червень-серпень 2018

Міжнародний музичний фестиваль O-Fest

 

Фото: https://www.facebook.com/ofest.ua/about/

9 та 10 червня 2018 року відбувся VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест». Фестиваль проходив 9 червня у міському парку міста Буча, 10 червня – вдень на Співочому полі в Києві, ввечері – на сцені театру оперети. «О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери, який шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу. За словами засновника фестивалю Богдана Струтинського, «Для театру оперети захід важливий тим, що сприяє, перш за все, художньому та професійному зростанню артистів, обміну досвідом, взаємодії співаків вокальних шкіл із різних країн. А для людей – це прекрасне шоу та святковий настрій. Український глядач має змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Також фестиваль сприяє широкій популяризації жанру оперети у світі».

Докладніше про фестиваль можна дізнатися за посиланням: http://o-fest.com;

 https://www.facebook.com/ofest.ua/

Фото: https://www.facebook.com/ofest.ua/about/

Фото: https://www.facebook.com/ofest.ua/about/

“Файне Місто” – Територія Вільних Людей!

З новими силами, з новими ідеями і безмежним натхненням ми готові розбудовувати Файне Місто 2018, місто мрії для кожного, хто бажає забути про буденість та вдихнути свободу на повні груди. Хоч на 4 дні, але ми створимо місто, в яке кожен захоче повертатися завжди. Саме з таким настроєм розпочинався фестиваль 25-28 липня 2018 року, всьоме зустрічаючи своїх мешканців, Файних Людей.

У 2018 році фестиваль був організований як справжнє місто, місто вільних людей, поділене на окремі райони, кожен з яких мав свій унікальний вигляд та атракції. Та найголовніше у Файному Місті – це атмосфера фестивалю – кожен, хто потрапляє на територію, хоч на кілька днів забуває про будь-які буденні проблеми та турботи. Протягом всіх днів фестивалю тут панує лише любов, радість та повне відчуття свободи.

Приємно зазначити, що Фестиваль Файне Місто є доступним для людей з інвалідністю. При пред’явленні на вході посвідчення 3-ої групи інвалідності надається знижка 50% від вартості квитка. Вхід вільний для відвідувачів із посвідченням 2-ої групи та для людей із посвідченням 1-ої групи й супроводжуючої особи.

Докладніше про фестиваль можна дізнатися за посиланням:http://fainemisto.com.ua!

 

“Джаз на Дніпрі”

© ЮРІЙ БОЙКО

“Джаз на Дніпрі” довгі роки вважався візитівкою Дніпра. Заснований 1968 року, фестиваль збирав зірок першої величини та дав старт музичній кар’єрі цілої плеяди джазових музикантів. Однак нестабільність країни в новому столітті змусила “Джаз на Дніпрі” взяти багаторічну паузу, що тривала до 2016 року, аж поки “Джаз на Дніпрі” отримав нове життя.

Відроджений фестиваль проходить у розпал літнього сезону. Основна фестивальна сцена знаходиться на Монастирському острові – чудовому куточку природи в самому осерді міста. Формат «open air» і сучасна концепція музичної програми знайшли відгук у глядачів і дозволили розширити джазову аудиторію Дніпра.

У 2018 році фестиваль відбувся 20-22 липня 2018 р., відзначивши своє 50-річчя і за традицією зібравши кращих джазових музикантів світу. Крім концертів на основному майданчику, відбулися інші музичні заходи, зокрема освітні майстер-класи для учнів музичної консерваторії ім. Глінки, дитяча музична програма, а також конкурс молодих виконавців партнерського проекту «Джаз на Пірсі».

Докладніше про фестиваль можна дізнатися за посиланням: https://jazz-dnepr.com; 

https://www.facebook.com/jazzonthednieper/

Фото: https://www.facebook.com/jazzonthednieper/

Фото: https://www.facebook.com/jazzonthednieper/

 

 

Ukrainian