ФАЙНЕ МІСТО

«Файне Місто» – міжнародний музичний фестиваль, який щорічно відбувається поблизу Тернополя

http://fainemisto.com.ua

«Файне Місто» є одним з небагатьох українських фестивалів, в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, фолк, поп, денс музику на шести сценах фестивалю виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми.

Фестиваль «Файне Місто» традиційно пройде під лозунгом «Файне Місто» – територія вільних людей», адже головна мета організаторів – побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоч і на кілька днів, але зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи, шалений драйв життя та зробити свій відпочинок незабутнім. Поруч з неповторною фестивальною атмосферою все масштабніше розвивається налагоджена власна фестивальна інфраструктура – наметове містечко, фуд-корти, душові кабіни, пункти підзарядки телефонів, біотуалети, камери зберігання, – тут можна знайти все для комфортного та якісного відпочинку, що робить фестиваль самобутньою і самодостатньою подією, яку наші відвідувачі з нетерпінням чекають цілий рік.

 

Faine Misto festival / Фестиваль Файне Місто

Faine Misto festival / Фестиваль Файне Місто

“Файне Місто” – час насолоджуватись життям! 

Детальніше за посиланнями: http://www.effe.eu/festival/faine-misto-festival;  http://fainemisto.com.ua/  ; https://www.facebook.com/fainemisto/

Ukrainian