9 серпня 2018 року – Міжнародний день корінних народів світу

Фестиваль українського духу
August 7, 2018
Платформа фестивалів країн Східного партнерства (EPCFP)
August 25, 2018

День корінних народів набув сьогодні в Україні особливого значення. Зокрема, через анексію Криму. Ця дата є приводом нагадати про цілі народи, позбавлені права на власну ідентичність. Сотні років боротьби народів, що населяють півострів протягом століть – кримських татар, кримчаків, караїмів – за свою культуру, звичаї, традиції тривають донині. 

Кримські татари, кримчаки та караїми впродовж усієї історії були сусідами не лише в переносному, але й у буквальному розумінні – жили поруч, ділилися продуктами, користувалися схожими предметами вжитку. Нагадувати про це важливо і нескладно: аби дослідити їхню спорідненість, достатньо побачити предмети побуту, будинки чи прекрасні національні костюми.

 До 9 серпня Міністерство інформаційної політики України проводить загальнонаціональну комунікаційну кампанію, в рамках якої передбачається проведення бордової кампанії по всій території України, фотовиставки в ІА «Укрінформ», виготовлення соціальних відеороликів для трансляції в ефірах телеканалів та аудіороликів  – в ефірах радіостанцій.

 

Ukrainian