2018 рік європейської культурної спадщини

Європейський рік культурної спадщини є проектом європейського масштабу, що складається з низки подій у різних місцях і на різних рівнях”

Від археологічних до архітектурних пам’яток, від середньовічних замків до традицій, звичаїв і народного мистецтва – європейська культурна спадщина є основою колективної пам’яті та ідентичності громадян Європи. Багате розмаїття Європи на національному, регіональному і місцевому рівнях є винятковим каталізатором обміну між людьми різного віку, соціального походження і культури. Європейський рік культурної спадщини є проектом європейського масштабу, що складається з низки подій у різних місцях і на різних рівнях. Це сприятлива можливість залучення різних громадян, особливо дітей і молоді, до заходів, що роблять наголос на європейській спадщині та європейських цінностях.

Докладніше див. за посиланням, де наведено також список країн, залучених до подій у межах Європейського року культурної спадщини http://www.europeanheritagedays.com/European-Year-of-Cultural-Heritage/

Вихованці Петриківського дошкільного навчального закладу №1. http://petrykivskiydnz1.dnepredu.com/uk/

Ukrainian