УКРАЇНСЬКІ ФЕСТИВАЛІ З ВІДЗНАКОЮ EFFE 2019-2020

Україна отримала 26 відзнак EFFE Label -2018-2019!

GogolFEST, який двічі отримав відзнаку – EFFE Label -2017-2018 і EFFE Label -2018-2019, двічі став Лауреатом EFFE –http://sugf.org/en/, тож сподіваємося і віримо, що цього року фестиваль здобуде Європейський фестивальний «Оскар» –  EFFE Award!

Двічі отримав відзнаку EFFE фестиваль «Файне місто» (Тернопіль) – EFFE Label -2017-2018, EFFE Label -2018-2019:https://fainemisto.com.ua

 

Українські фестивалі, що здобули відзнаку EFFE Label -2018-2019: 

 Constellationfest – http://sozvezdie-fest.com/

Ukrainian Live – https://collegiummusicum.com.ua/ukrainian-live/

Construction – http://constructionfest.com/

Kyiv Music Fest – http://composersukraine.org/index.php?id=12

The International Monodrama Festival Solo Plays Fest

Joy Fest. Children – http://www.joyfest.info/index.php/ua/golovna

Joy Fest – http://www.joyfest.info/index.php/ua/golovna

Arts Festival “AMPLUA” – www.atamplua.com.ua

Comedy Art Festival “HaShoTiu” – www.atamplua.com.ua

pUp.pet-http://www.akadempuppet.kiev.ua/http://www.akadempuppet.kiev.ua/project/puppet-2019

Kinoscript Screenwriters Festival – http://scriptwritersua.wixsite.com/kinoscript

Kyiv Comic Con – https://comiccon.kiev.ua/

LvivMozArt – https://lvivmozart.com/

Odessa JazzFest – http://www.jazzinodessa.com/

Atlas Weekend – atlasweekend.com/en

Brukivka International Film Festival – https://filmfreeway.com/brukivkafest

Classics Today – http://klassika-fest.com/

ART-Playback. Together – https://www.facebook.com/artplaybackfest/

All Mor – http://allmor.com.ua/

KharkivMusicFest – http://kharkivmusicfest.com/

Jewish Open Space – http://jewishpeople.in.ua/

KINOMEDIA – http://www.kinomedia.in.ua/ua/

Sirko’s Beeyard (Pasika Sirka”) – https://tomakivka.wordpress.com

Leopolis Jazz Fest – https://leopolisjazz.com/enЗа

За сприяння українського EFFE-Хабу (Київ) відзнаку отримали 2 фестивалі з Молдови, один із яких став також лауреатом EFFE Award.

Jazz’n Chişinău International Festival,  – www.jazznchisinau.com

MOLDFEST – http://teatr.md/wp/mezhdunarodnyiy-festival/

Ukrainian