Фестивальний пошукач 2020

«Розбурхана ідентичність: хто є сьогодні журналістом?»
February 2, 2020
Людина в місті
February 10, 2020

2018 року в рамках проекту EFFE-2019-2020 («Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу») стартував Європейський фестивальний пошукач!

Фестивалі, які мають мистецьку основу, можуть зареєструватися на пошукачі! Фестивалі, що зареєструвалися 2019 року, можуть поновити свою інформацію і стати знову видимими!

Що для цього потрібно?

  1. Зайти за посиланням https://www.festivalfinder.eu/
  2. Знайти опцію у правому верхньому куті: Register Festival та заповнити відповідну форму.
  3. Після реєстрації йде оцінка заповненого Вами профілю, і за певний час він з’явиться за посиланням https://www.festivalfinder.eu/festivals?country=Ukraine&daterange=&query.

Для фестивалів, які були зареєстровані раніше, слід просто зайти в свій акаунт та поновити інформацію. Профіль фестивалю одразу з’явиться за посиланням https://www.festivalfinder.eu/festivals?country=Ukraine&daterange=&query.

Нагадаймо:

27 українських фестивалів отримали відзнаку EFFE Label -2019-2020.

Серед них GogolFEST, який двічі отримав відзнаку – EFFE Label -2017-2018 і EFFE Label -2019-2020, двічі став Лауреатом EFFE і 2019 року здобув Європейський фестивальний «Оскар» – EFFE Award! Двічі отримав відзнаку EFFE фестиваль «Файне місто» (Тернопіль) – EFFE Label -2017-2018, EFFE Label -2019-2020.

Constellationfest – http://sozvezdie-fest.com/

Ukrainian Live – https://collegiummusicum.com.ua/ukrainian-live/

Construction – http://constructionfest.com/

Kyiv Music Fest – http://composersukraine.org/index.php?id=12

The International Monodrama Festival Solo Plays Fest

Joy Fest. Children – http://www.joyfest.info/index.php/ua/golovna

Joy Fest – http://www.joyfest.info/index.php/ua/golovna

Arts Festival “AMPLUA” – www.atamplua.com.ua

Comedy Art Festival “HaShoTiu” – www.atamplua.com.ua

pUp.pet-http://www.akadempuppet.kiev.ua/; http://www.akadempuppet.kiev.ua/project/puppet-2019

Kinoscript Screenwriters Festival – http://scriptwritersua.wixsite.com/kinoscript

Kyiv Comic Con – https://comiccon.kiev.ua/

LvivMozArt – https://lvivmozart.com/

Odessa JazzFest – http://www.jazzinodessa.com/

Atlas Weekend – atlasweekend.com/en

Brukivka International Film Festival – https://filmfreeway.com/brukivkafest

Classics Today – http://klassika-fest.com/

ART-Playback. Together – https://www.facebook.com/artplaybackfest/

All Mor – http://allmor.com.ua/

KharkivMusicFest – http://kharkivmusicfest.com/

Jewish Open Space – http://jewishpeople.in.ua/

KINOMEDIA – http://www.kinomedia.in.ua/ua/

Sirko’s Beeyard (Pasika Sirka”) – https://tomakivka.wordpress.com

Leopolis Jazz Fest – https://leopolisjazz.com/en

Summer nights – https://www.facebook.com/festival.summer.nights/

Ukrainian